DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

VELKOOBCHOD


Vítejte na stránce vonavepolstarky.cz v sekci Velkoobchod

Naše výrobky jsou vhodným doplněním sortimentu prodejen dárků, suvenýrů, tradičních řemeslných výrobků, "květinek", obchodů se zdravou výživou, bylinkami, čaji, wellness produkty s prostředky pro aromaterapii, masáže a mnohých dalších.

Ze zkušeností víme, že naše polštářky se prodávají nejlépe přímým prodejem v běžných obchodech, kde si mohou zákazníci přivonět k bylinkovým polštářkům, případně "ozkoušet" na omak polštářky pohankové. Všechny tyto vjemy působí příznivě při rozhodování o zakoupení těchto typů produktů.

 

Aktuálně: Výhodné balíčky "Na zkoušku" za akční cenu 

Máme naskladněné nové vzory látek. 

 

 

 Velkoobchodní eshop - vstoupit ZDE vonavepolstarky.eu

Velkoobchodní ceny se zobrazí po registraci.

UPOZORNĚNÍ: Některé prohlížeče (typicky Google Chrome) označují weby bez SSL certifikátu jako "nezabezpečené". Z důvodu nemožnosti instalovat SSL certifikát na náš eshop může být také jeho zobrazení v prohlížeči Chrome omezeno. V tom případě použijte, prosím, jiný prohlížeč. Vaše data nejsou ohrožena a při nákupu nevyžadujeme žádné citlivé údaje.  Pouze provozujeme eshop na starší adrese začínající "http" namísto novějšího "https". Děkuji za pochopení. 

ETIKETY

Polštářky dodáváme standardně pod obchodní značkou "Krásný sen".

Na vyžádání, ať už pro prodejce v našem regionu nebo i pro další, pokud je pro ně tato značka zajímavější, můžeme dodat polštářky s původním lokálním označením místa výroby "Šumavský polštář NA DOBROU NOC".

  

  

Pro každého odběratele můžeme nabídnout jeho vlastní etiketu, může prodávat naše výrobky pod svojí značkou, s vlastním reklamním textem. Na popisku produktu budeme uvedeni pouze jako "výrobce".