DoporučujemeZaložit web nebo e-shop

Bylinkové polštáře

Velké polštáře (30 x 30 cm, 33 x 40 cm a 40 x 40 cm) mají odnímatelný povlak pro možnost vyprání, u malých  polštářků 18x18 cm povlak odnímatelný není. 

Bylinkové polštářky jsou plněné PES kuličkami, které jsou prosypány pouze kvalitními sušenými bylinkami. NEOBSAHUJÍ tedy žádné esence, oleje, přidané vůně apod. Bylinky a PES kuličky jsou uzavřeny ve vnitřní kapse spolu s velmi malým množstvím pohankových slupek, které svým třením napomáhají přirozenému rozvonění bylin. Pro zintenzivnění vůně postačí polštář jemně "promačkat"

Aktuálně šijeme polštářky v sedmi různých bylinkových vůních: Levandule, Mateřídouška, Chmel s mátou, Heřmánek s mateřídouškou, Damiána s levandulí a směsi bylin "Na dobrou noc" a "Bez chrápání". Připravujeme také dvě novinky roku 2021 - Eukalyptus s mátou a "Sedmibylinkový".  

 

LEVANDULE je "Královnou vůní", příznivě napomáhá ke klidnějšímu usínámí a působí na celkové zklidnění organismu. Prohlubuje spánek a zmírňuje napětí a stres. 

V e-shopu ZDE 

"Na dobrou noc" pro ty, pro které je vůně samotné levandule příliš silná. Vyvážená směs  bylin (levandule, máty a meduňky a dobromysli) voní jemně po levanduli a k tomu je cítit příjemná vůně ostatních uklidňujících bylinek. 

V e-shopu ZDE 

 MATEŘÍDOUŠKA - příjemná vůně, kterou znaly již naše babičky. Zklidňuje a uvolňuje a má příznivé účinky na dýchací systém.

V e-shopu ZDE 

  "Bez chrápání" -  směs bylin. Mateřídouška a meduňka zklidňují usínámí a spolu se sladkou vůní květů černého bezu působí na dýchací cesty a  usnadňují dýchání . Polštář  napomáhá ke zmírnění projevů neklidného spánku, jako je např. chrápání. 

V e-shopu ZDE      

 

 


Dále si do polštářků mícháme speciální směsi bylin, které jsou svojí specifickou vůní oslovují stále více zákazníků. Heřmánek s mateřídouškou je oblíbený pro svoji typickou vůni, Damiána s levandulí povzbuzuje a stimuluje, Chmel s mátou naopak uklidňuje a tlumí.